» درباره شرکت » پیام مدیرعامل

پیام مدیرعامل

شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی(وتوسم) بعنوان یک شرکت سرمایه گذاری پویا و خوشنام پذیرفته شده در بازار بورس اوراق بهادار تهران افتخاردارد که در راستای گسترش مشارکت عمومی در سرمایه گذاریهای مولد قدم برداشته و یکی از نهادهای فعال در بازار سرمایه ایران می باشد.

وتوسم  با مدد گرفتن از هدایت و حمایت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و استفاده از سرمایه های ارزشمند انسانی حضور اثرگذاری در عرصه سرمایه گذاریهای متنوع بازار داشته و بر مبنای اهداف راهبردی تدوین شده همگام با سایر اجزای بازار سرمایه در تحقق توسعه اقتصادی کشور و رشد بخش واقعی اقتصاد از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

شرکت بر اساس نقشه راه هوشمند خود به مدیریت سبد سرمایه گذاریها با نگاه متنوع سازی پرتفوی و مدیریت انواع ریسک خواهد پرداخت.

شرکت مصمم است علیرغم محدودیت های اقتصادی کشور و شرایط ناشی از تحریم های ظالمانه دشمنان خارجی، به حداکثرسازی منافع و ارزش آفرینی پایدار برای سهامداران و ذینفعان خود بپردازد.

امید است حاصل تلاش های مجموعه همکاران شرکت قرین توفیقات حضرت حق بوده و همواره عنایات الهی در مسیر تحقق اهداف شرکت شامل حال ما باشد.

                                                               

                                                                                                                     

logofooter
شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی بعنوان یک مجموعه پویا در بازار سرمایه کشور افتخاردارد که در راستای بسط و گسترش مشارکت جامعه در سرمایه گذاریهای مولد و مردمی کردن اقتصاد یکی از فعالترین بنگاههای حاضردر بورس می باشد. وتوسم  با مدد گرفتن از هدایت و حمایت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و استفاده از سرمایه های ارزشمند انسانی حضور اثرگذاری در عرصه سرمایه گذاریهای متنوع بازار داشته و بر مبنای اهداف راهبردی تدوین شده همگام با سایر اجزا  بازار سرمایه در تحقق توسعه اقتصادی کشور و رشد بخش واقعی اقتصاد از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
  • آدرس:  تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک خیابان شهید خدامی ، بعد از پل کردستان، پلاک 89 
  • کد پستی:        1958698856
  • تلفن :         85549000-021
  • فکس :         88628713-021
  • تلفن سهام:         85549300-021
  • پست الکترونیک :       info@tmico.ir