مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی در سال 99 برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی در سال 99 برگزار شد

 

 مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی برای سال مالی منتهی به 30 آذر ماه 99 رأس ساعت 10 صبح  در دفتر مرکزی شرکت و با حضور 87 درصدی   سهامداران رسمیت یافت. مجمع با انتخاب آقای دکتر عباس باباگل زاده به عنوان ریاست مجمع، آقایان بیژن نصرتی و  فرزاد طالبی به عنوان ناظرین و آقای حسین علاقه‌مندان به عنوان دبیر جلسه و با حضور نماینده سازمان حسابرسی و نماینده  سازمان بورس (به صورت آنلاین) برگزار شد.

در ابتدای جلسه پس از خیر مقدم به سهامداران محترم شرکت و تشکر بابت رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور آنلاین در جلسه ،  حسین علاقه‌مندان مدیرعامل شرکت چکیده ای از عملکرد یکسال گذشته شرکت ارائه داد و اظهار داشت با توجه به رشد قابل توجه بازار سرمایه در سال مالی گذشته و با راهنمایی هیأت مدیره و مساعدت پرسنل شرکت توانستیم به لطف خدا سود مناسبی شناسایی نماییم.. وی اهم اقدامات انجام شده در سال مالی مورد نظر را اصلاح پرتفوی شرکت با تأکید بر تخصیص بهینه به صنایع دارای مزیت نسبی، توسعه زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری مبتنی بر هوش تجاری، ایجاد ساختار هوشمند ارزیابی عملکرد پرتفوی  و انتشار گزارشات تحلیلی و اقتصادی دانست.

 

 

علاقه مندان مجمع 99

 پس از قرائت گزارش توسط حسابرس و پاسخ حسین علاقه‌مندان به عنوان مدیرعامل شرکت به سوالات سهامداران، با درخواست هیات رئیسه مجمع و  با درنظر گرفتن شفافیت و وضعیت مناسب گزارشگری مالی شرکت، سهامداران با حداکثر آرا صورت‌های مالی منتهی به 30 آذر سال 99 را تصویب کردند.

 پس از تصویب صورت‌های مالی توسط سهامداران، سود نقدی هر سهم نیز 2,250 ریال تصویب شد. سایر دستورات قانونی جلسه نیز مورد تصویب مجمع عمومی سالانه قرار گرفت.

در پایان مدیرعامل ضمن تشکر از سهامداران عمده و مشارکت سایر سهامداران حقیقی و حقوقی، اضافه نمود اهتمام ما افزایش بازدهی پرتفوی و ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز برای استمرار سودآفرینی شرکت می‌باشد و در این راستا تعامل سازنده با سهامداران محترم را بر خود فرض می‌دانیم.

 

 

 

 

 

۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰
تعداد بازدید : ۱,۲۲۲
کد خبر : ۴۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


logofooter
شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی بعنوان یک مجموعه پویا در بازار سرمایه کشور افتخاردارد که در راستای بسط و گسترش مشارکت جامعه در سرمایه گذاریهای مولد و مردمی کردن اقتصاد یکی از فعالترین بنگاههای حاضردر بورس می باشد. وتوسم  با مدد گرفتن از هدایت و حمایت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و استفاده از سرمایه های ارزشمند انسانی حضور اثرگذاری در عرصه سرمایه گذاریهای متنوع بازار داشته و بر مبنای اهداف راهبردی تدوین شده همگام با سایر اجزا  بازار سرمایه در تحقق توسعه اقتصادی کشور و رشد بخش واقعی اقتصاد از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
  • آدرس:  تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک خیابان شهید خدامی ، بعد از پل کردستان، پلاک 89 
  • کد پستی:           1994844196
  • تلفن :         85549000-021
  • فکس :         88628713-021
  • تلفن سهام:         85549300-021
  • پست الکترونیک :           info@tmico.ir