» درباره شرکت » پیام هیات مدیره

 

پیام هیات مدیره

 

هیأت مدیره و مدیریت شرکت معتقد است که امانتدارسهامداران محترم بوده و به منظور حراست و ارتقاء امانت واگذار شده به آنها، وظیفه خود می­داند که از انجام هیچ تلاش و کوششی دریغ نورزد. مدیریت شرکت در راستای تحقق این هدف و با اعتقادی راسخ به ادامه روند پویایی و موفقیت شرکت، در سال مالی موردگزارش در جهت اصلاح ترکیب سبد دارائیها و نیز افزودن حجم سرمایه­ گذاری­ها واستفاده بهینه از موقعیت­های بازار سرمایه، اقدامات اساسی به عمل آورده و برنامه ­ریزی­ های خود را بر مبنای رضایت­مندی سهامداران و حفظ و ارتقای منافع ایشان بنا نهاده است.

هیأت مدیره و مدیریت شرکت معتقد است تمامی افتخارات و موفقیت­های کسب شده، در سایه حمایت­های بی دریغ و با پشتوانه سهامداران محترم حاصل شده است. تعامل مطلوب واستفاده از نظرات و انتقادات سازنده شما سهامداران محترم بی ­شک چراغ راه گذشته،حال و آینده بوده و هست. در این راستا بهره­ مندی از نظرات و رهنمودهای شما عزیزانرا ارج نهاده و آن را بستری یگانه در راستای بهبود فرآیندهای تصمیم ­گیری و برنامه­ ریزی خود می­دانیم.

در پایان شایان ذکر است مدیریت شرکت بر خود فرض می­داند طبق رسالت و وظایف خود در هر زمان با افتخار، پذیرا و پاسخگوی سهامداران محترم بوده و مقدم سهامداران محترم را که بی­ شک همراه با خیر و برکت برای شرکت خواهد بود، گرامی می ­دارد

.
logofooter
شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی بعنوان یک مجموعه پویا در بازار سرمایه کشور افتخاردارد که در راستای بسط و گسترش مشارکت جامعه در سرمایه گذاریهای مولد و مردمی کردن اقتصاد یکی از فعالترین بنگاههای حاضردر بورس می باشد. وتوسم  با مدد گرفتن از هدایت و حمایت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و استفاده از سرمایه های ارزشمند انسانی حضور اثرگذاری در عرصه سرمایه گذاریهای متنوع بازار داشته و بر مبنای اهداف راهبردی تدوین شده همگام با سایر اجزا  بازار سرمایه در تحقق توسعه اقتصادی کشور و رشد بخش واقعی اقتصاد از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
  • آدرس:  تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک خیابان شهید خدامی ، بعد از پل کردستان، پلاک 89 
  • کد پستی:           1994844196
  • تلفن :         85549000-021
  • فکس :         88628713-021
  • تلفن سهام:         85549300-021
  • پست الکترونیک :           info@tmico.ir