سرمایه گذاری توسعه ملی موفق به کسب تقدیرنامه سه ستاره جایزه ملی مدیریت مالی گردید.

سرمایه گذاری توسعه ملی موفق به کسب تقدیرنامه سه ستاره جایزه ملی مدیریت مالی گردید.
شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی در دوازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران که 28 دی‌ماه جاری برگزار گردید، موفق به دریافت تقدیرنامه سه ستاره شد.

به گزارش روابط عمومی توسعه ملی، امسال نیز مانند سنوات گذشته، مراسم  با حضور مقامات دولتی، مسئولان و سیاست‌گذاران اقتصادی، صاحب‌‌نظران و مدیران شرکت‌ها در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار گردید. ارزیابی مذکور با هدف تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خود ارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود و معرفی و قدردانی از شرکت‌ها و سازمان‌های برتر در حوزه مالی برگزار می گردد و زمینه را برای ایجاد فضای رقابتی و امکان تبادل تجربیات مدیران مالی موفق فراهم می آورد.

 

جایزه 3

۲۸ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۱۱
تعداد بازدید : ۶۶۱
کد خبر : ۴۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


logofooter
شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی بعنوان یک مجموعه پویا در بازار سرمایه کشور افتخاردارد که در راستای بسط و گسترش مشارکت جامعه در سرمایه گذاریهای مولد و مردمی کردن اقتصاد یکی از فعالترین بنگاههای حاضردر بورس می باشد. وتوسم  با مدد گرفتن از هدایت و حمایت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و استفاده از سرمایه های ارزشمند انسانی حضور اثرگذاری در عرصه سرمایه گذاریهای متنوع بازار داشته و بر مبنای اهداف راهبردی تدوین شده همگام با سایر اجزا  بازار سرمایه در تحقق توسعه اقتصادی کشور و رشد بخش واقعی اقتصاد از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
  • آدرس:  تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک خیابان شهید خدامی ، بعد از پل کردستان، پلاک 89 
  • کد پستی:           1994844196
  • تلفن :         85549000-021
  • فکس :         88628713-021
  • تلفن سهام:         85549300-021
  • پست الکترونیک :           info@tmico.ir